The Macallan Estate Reserve

Je moet inloggen om te bieden
Biedingen
# Gebruikersnaam Prijs Datum Status
Log in om biedingen te kunnen zien!
Verzenden
wordt aangetekend verzonden
Verzendkosten:
Nederland - 8,60 EUR
Europa - 15,00 EUR
Beschrijving
Herkomst: Speyside, Distillery: The Macallan Estate Reserve Leeftijd: NAS, Percentage : 45,7%, Inhoud : 70cl Zeer mooie fles van The Macallan voor de echte liefhebber. Leto: doos heeft lichte beschadiging aan achterzijde (deukje).

verkoper gegevens
Sjoerdk
geregistreerd sinds: 29/05/2016
Woonplaats: NETHERLANDS
Andere advertenties van Sjoerdk
tarief: The Macallan Estate Reserve
U mag de advertentiemeester ten aanzien van de wijze waarop de advertentie werd afgerond te geven. Probeer te zorgen voor een nauwkeurige en eerlijke beschrijving van uw ervaring met deze advertentiemeester om anderen te kiezen om zaken te doen met deze advertentiemeester helpen
Uw cijfer:
Voer een opmerking over deze koers